GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 17113259

nr 1711 3259

Skål

+ smörtina, Kina. Längd: 11-12 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:45:06

26/6 23:34:40 1      Vinnande bud